Asendusauto – Et kõik vajalik saaks tehtud!

Meil kõigil on tekkinud olukordi, kus auto veab alt ja vaja oleks asendusautot. Eesti suuremates linnades (Tallinn, Tartu ja Pärnu) on palju ettevõtteid, kes oma klientidele asenduautosid pakuvad.

Ilmselt levinuim põhjus, miks asendusauto vajadus tekib, on auto tehniline rike või avarii. Enamik ettevõtteid pakuvad asendusautot päevapõhise tasu eest. Kliendisõbralikumad autoteenindused pakuvad päris tasuta asenduautot remont- või kindlustustööde ajaks. Koostöös ARS Autoteenindusega pakub asendusautosid ka Amestic Autorent.

Asendusauto võimaldab teil ebamugavast olukorrast lihtsalt ja kiirelt välja tulla, kuna kõik vajalikud tegevused ja sõidud saavad tehtud. Meie hoolitseme selle eest, et teie elu ei jääks auto või selle puudumise pärast seisma.

Millistel juhtudel pakutakse mulle asendusautot?

Kindlustusjuhtumite korral pole vahet kas tegemist on liiklus- või kaskokindlustuse juhtumiga. Oluline on, et tööde eest tasuks kindlustusettevõte. Asendusauto saamiseks peaks klient tulema Amestic Autorendi juurde ja ära täitma kahjuavalduse. ARS Autoteenindus koostab vajalike tööde kohta kalkulatsiooni, teeb vigastatud autost pildid ning saadab need ise kindlustusse. Peale seda läheb üldjuhul paar päeva aega kui kindlustus materjalid läbi vaatab ning saadab meile kooskõlastuse (garantiikirja) tööde teostamiseks. Juhul, kui õnnetuses osales ka teine auto, võib kindlustuse poolt juhtumi menetlemine võtta natuke rohkem aega. Oluline oleks, et teise auto omanik oleks ka kindlustusjuhtumi ära fikseerinud kindlustuses või mõnes remonditöökojas. Selleks soovitame alati autos hoida LE kindlustuse blanketti, mis tuleks kindlasti ka kohapeal ära täita. Oluline on, et õnnetuses süüdlane tunnistaks oma süüd ning kinnitaks seda seal blanketil ka oma allkirjaga. Tasuta asendusauto saab klient sellest hetkest, kui annab auto remonti.

Keretööde korral, mis ei ole seotud kindlustustustöödega ning nende eest tasub klient ise, Amestic Autorent ametlikult tasuta asendusautot ei paku. Seda põhjusel, et tehes kliendile soodushinnaga keretööde pakkumise, pole enam võimalik asendusauto maksumust kere – ja värvitööde hinna sisse mahutada. Paljud kliendid seda ka ei vaja, sest peres võib olla mitu autot mida saavad remonttööde ajal nad kasutada.
Asendusauto vajadusel üritame siiski soovijatele vastu tulla ja pakkuda ka keretööde ajaks asendusautot sümboolse hinnaga. Asendusauto hinnavahemik jääb 10-20 eur/päev.

Ainus kulu, mis tasuta asendusauto kasutamisega kaasneb on kulu kütusele. Kindlustused, hooldused ja muud lisakulud asendusauto kasutamisega ei kaasne.

Milliseid asendusautosid on võimalik saada?

Meie valik selles osas on üsna mitmekülgene. Valikus on kõik saadavalolevad Amestic Autorendi sõidukid, alates väikeautodest lõpetades luksuslike väikebussidega.

Valikuga saate tutvuda Amestic Autorendi kodulehel: www.amestic.ee

ARS Autoteenindus asub meiega samal aadressil, mistõttu on auto vahetamine asendusauto vastu väga kiire ning mugav.

Asendusautode saadavuse kontrolliks või remonttööde tellimiseks võtke ühendust ARS Autoteeninduse keretöödemeistriga (+372 510 08 08) või helistades Amestic Autorendi numbrile +372 53 45 77 99.