Dokumendid
Rentnik peab olema vähemalt 18a. vana ja omama kehtivat juhiluba. Kontrolli oma juhiloa kentivust siit.  Mitte Eesti Vabariigi kodanikel on nõutav kahe dokumendi olemasolu.

Rendiauto väljastus ja tagastus
Tasuta rendiautode väljastus ja tagastus toimub meie kontoris, Tulika 9/11, sissekäik Tulika põiktänavast.
Lahtioleku ajad:
E-R 09:00-18:00 (Kliendi soovi korral on võimalik väljastus ka alates kella 8:00. Lisatasu ei rakendata)
L-P oleme avatud vastavalt broneeringutele. Rendisoovi korral palume 30 minutit ette helistada.

Tööajal väljaspool kontorit väljastus ja tagastus toimub eelneval kokkuleppel, lisatasu eest, 15  EUR/kord. Väljaspool tööaega  sõiduki üleandmine/vastuvõtmine Kliendi asukohas 30 EUR/kord.

Väljaspool tööaega väljastus kontorist 15 EUR/kord.

Broneeringu kinnitamine
Broneeringu vormistamisel saadetakse automaatselt Teie e-mailile sisestatud tellimus.
Broneering on kinnitatud, kui sellele on saadud kinnitus rendifirma esindaja poolt e-maili või telefoni teel. Kui tellimus on esitatud vähem kui 24h enne rendiperioodi algust, palume kontakteeruda meie klienditeenindusega, et saaksime kinnitada valitud auto saadavust väljatoodud perioodil.

Rendileandjal on õigus vajadusel tõsta sõiduki Rentniku broneering teise samaväärse või parema sõiduki peale ning hind jääb samaks või langeb olenevalt uue sõiduki maksumusest.

Rendileandjal on õigus keelduda sõiduki rentimisest.

Maksmine
Renditasu maksmine toimub kogu perioodi eest lepingu sõlmimise hetkel. Broneerimise korral on Rendileandjal õigus nõuda ettemaksu kuni 20% kogu rendihinnast, mida broneeringu tühistamisel ei tagastata!
Rendipäeva pikkus on 24 tundi. Kui rendi algus- ja lõppkellaaeg erinevad üle 4 tunni, lisandub ühe rendipäeva maksumus.

Tagatisraha
Auto rentimiseks on vajalik kehtiva krediitkaardi olemasolu, millelt broneeritakse 300-500€. Rendileandja jätab endale õiguse küsida erandjuhul ka tavapärasest suuremat tagatisraha.Tagatisraha kasutatakse võimalike tulevaste kahjude või arvelduste katteks ning tagastatakse või tasaarveldatake rendiperioodi lõppedes.

Auto seisukord
Rendiauto antakse Rentnikule üle täis kütusepaagiga, pestuna ja tehniliselt korras seisus.
Auto tagastamisel peab kütusepaak olema täis, kui ei ole kokku lepitud teisiti.
Auto tagastamisel auto välipesu ja salongi kuivpuhastus (tolmuimejaga) kuulub rendihinna sisse. Erandiks on vaid väga määrdunud autod, mis vajavad suurpuhastust. Salongi keemilise pesu maksumus on 80-200 EUR.

Kindlustused
Rentniku omavastutus avarii korral on 390-600 Eur ja varguse korral 15% sõiduki turuväärtusest.
Superkasko korral on Rentniku omavastutus 190 EUR, (lisatasu 7eur/päev).
Extra Superkasko korral on Rentniku vastutus 0 EUR (lisatasu 13eur/päev).

Läbisõidupiirang
Kõikidele sõidukitele kehtib Eestis piires vaba läbisõidupiirang.
Väljaspool Eestit on läbisõidu piirang rendiperioodil 1-10 päeva kuni 300km/ päeva kohta. Limiidi ületamisel rakendub lisatasu 0,1 eur/km
Rendiperioodi 11-30 päeva renditasu sisaldab kilometraaži kuni 3000km. Limiidi ületamisel rakendub lisatasu 0,1 eur/km

Kasutuspiirkond
Sõiduki viimine üle Eesti Vabariigi riigipiiri on ilma rendileandja kirjaliku loata keelatud. Meie nõusolekul võib meie autodega sõita kõikidesse Euroopa riikidesse s.h Venemaale, Valgevenesse, Ukrainasse jne. Kui kasutuspiirkonnaks on SRÜ riigid, peab Rentnik arvestama täiendava lisatasuga ja dokumentide vormistamisele kuluva ajaga. Rendifirma ei vastuta piiriületusel tekkivate probleemide eest.

Muu
Sõiduki tehnilise rikke korral ei kuulu meie poolt kandmisele reisi katkemise kulud (hotellide broneeringud, reisi jätkamise / koju tagasi tuleku kulud jne). Kui tehniline rike ei ole Kliendi hooletusest põhjustatud, siis auto koju tagasi toomise kulud jäävad meie kanda. Kindlasti soovitame teha reisikindlustuse, kus sees ka kaitse reisi katkemise vastu, sellisel juhul korvab reisi võimaliku katkemise kulud Teie kindlustusandja.

Sõiduki rentimisel kehtivad Rentnikule käesolevad tingimused ja rendilepingu üldtingimused.

Autorendi täpsed üldtingimused leiate siit.