Amestic autorent Tallinnas

Amestic Autorent on Tallinna üks vanematest autorendiga tegelevatest ettevõtetest. Ettevõte on loodud 1996 aastal, seega täitub meil tänavu juba 20 tegutsemise aasta.

Oma hinnapoliitika poolest positsioneerime ennast soodsa rendifirmana. Soodsamat hinnataset saame hoida tänu sellele, et meil on olemas autopargi hooldus- ja remonditöid teostav üksus (ARS Autoteenindus OÜ).

Meie klientideks on kohalikud eraisikud, ettevõtted ja Eestit külastvad turistid. Lisaks klassikalisele lühirendile pakume ka pikaajalist autorenti. Oma olemuselt on teenus väga sarnane autoliisinguga (kasutusrent), kuid pakub kliendile rohkem vabadust ja ei eelda pikaajaliste, siduvate lepingute sõlmimist.

Meie autopark koosneb valdavalt kuni 8 aasta vanustest autodest. Kõik renditavad masinad on tehniliselt korras ja regulaarselt hooldatud. Otseseid margieelistusi meil pole, seega võite leida meie masinapargist prantsuse, saksa ja jaapani autosid. Üritame hoida masinaparki meie kliendiprofiilile vastavalt ja mitte soetada nišiautosid.

Kõide suurem ja laiem valik on meil väike- ja väikekesklassi autode osas. Sealt võite leida näiteks Peugeot 107, Peugeot 207, Citroen C2, Ford Fiesta, Opel Corsa ja Toyota Yarise.

Kesklassi masinapargist leiate Ford Focused, Mazda 3 ja Toyota Corolla.
Suurema keskklassi valikus on Ford Modeod, Mazda 6, Opel Vectra, Renault Megane ja Mercedes-Benz E-klass.

Busside ja mahtuniversaalide seast leiate Chrysler Grand Voyagerid, Opel Vivaro ja VW Transporteri.

Meie valikus on automaat- ja manuaalkäigukastiga masinad. Lisaks võite leida meie masinapargist nelikveoseid rendiautosid.